Realizované akce / ohlasy

Fotoreportáž z turnaje GROP Closed 2015

Fotoreportáž z turnaje GROP Closed 2015

Tradiční letní akce pražského klubu GROP se letos velmi vydařila, i když se počasí urputně snažilo o opak. Turnaj se hrál 20. 6. 2015 v EA Hotelu Juliš, na venkovní terase s výhledem do Františkánské zahrady. Vítězem se stal mistr Vasil Tričkov.

Více informací
Turnaj Česko-Ázerbájdžánského Spolku

Turnaj Česko-Ázerbájdžánského Spolku

Česko-Ázerbájdžánský Spolek s podporou velvyslanectví Ázerbájdžánské republiky a Česko-Ázerbájdžánské komory uspořádal 10. května 2015 v EA Hotelu Juliš**** amatérský šachový turnaj na počest nedožitých 92. narozenin ázerbájdžánského národního lídra Hejdara Alijeva.

Více informací
Reportáž z otevření kavárny Šachový Václavák, Šachový týdeník 51-52, 2014

Reportáž z otevření kavárny Šachový Václavák, Šachový týdeník 51-52, 2014

Václavské náměstí bývalo nejen centrem Prahy a politického dění země, ale i šachu. Býval zde šachový obchod Ervína Rosenblatta, který se později přestěhoval do přilehlé Jindřišské ulice. V protilehlé Vodičkově bývaly dokonce dvě šachové kavárny - Akademická a pak slavná U Nováků. A šachová herna bývala i přímo v hotelu Juliš, který se tehdy jmenoval Tatran.

Více informací

kde nás najdete

Kavárna Šachový Václavák
Václavské nám. 22
110 00 Praha 1

Tel: +420 605 229 822
E-mail: julis@eahotels.cz

Velká mapa


rezervace místa / stolu

Máte-li zájem o rezervaci místa či stolu, vyplňte prosím níže zobrazený rezervační formulář. O stavu rezervace Vás budeme informovat v nejbližším možném termínu.

required    required   
required    required    required

  required s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.