Rozloučení s mistrem Břetislavem Modrem

Rozloučení s mistrem Břetislavem Modrem V kavárně Šachová Václavák 11. května 2015 proběhlo rozloučení s Břetislavem Modrem, šachistou a vydavatelem časopisu ŠACHinfo.

Pražský šachový mistr Břetislav Modr zemřel ve středu 7. května 2015 po dlouhé těžké nemoci. Břetislav Modr byl vydavatelem magazínu Šach-Info, jehož příští číslo proto vyjde později, a duší šachového klubu Bohemians.
V paměti šachistů však zůstane živ nadále a to nejen jako dobrý šachový publicista a vydavatel, díky němuž mají šachisté v češtině celou sérii knih Garriho Kasparova, ale především jako veselý člověk a milý kamarád. Nikdy nezkazil žádnou zábavu, vždy byl ochoten nezištně pomoci.

Čest jeho památce!

kde nás najdete

Kavárna Šachový Václavák
Václavské nám. 22
110 00 Praha 1

Tel: +420 605 229 822
E-mail: julis@eahotels.cz

Velká mapa


rezervace místa / stolu

Máte-li zájem o rezervaci místa či stolu, vyplňte prosím níže zobrazený rezervační formulář. O stavu rezervace Vás budeme informovat v nejbližším možném termínu.

required    required   
required    required    required

  required s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.