O nás

Otevírací doba: pondělí – pátek, 14.30 – 22.30

Kapacita míst: kavárna 10, terasa 40, hotelová restaurace 56


Kavárna Šachový Václavák Vám nabízí klidné, nekuřácké, tematické prostředí uprostřed rušného centra Prahy ve 2. patře EA Hotelu Juliš****. Šachová kavárna navazuje na tradici legendární kavárny Juliš, která v budově hotelu byla provozována v období tzv. první republiky.

  • Kavárna je vybavena šachovými stolky a v knihovně jsou k nahlédnutí archivní knihy a časopisy se šachovou tématikou v českém, ruském a německém jazyce, kterými si můžete listovat nad výbornou kávou a kvalitním vínem.
  • Knihy si u nás můžete koupit spolu s tematickými dárkovými předměty a pohlednicemi.
  • Příjemné prostředí je doplněno bezplatným připojením k internetu a on-line promítáním zajímavých šachových turnajů.
  • V letní sezoně si můžete hru užívat na hotelové terase, která nabízí klidné posezení s krásným výhledem do Františkánské zahrady.
  • Hosté šachové kavárny mohou k důkladnějším obědům či večeři využít přilehlou hotelovou restauraci.
  • Vítáme šachové nadšence i milovníky kvalitní kávy, vína a poklidné atmosféry. Přijďte se k nám podívat, ať již za sportem, nebo za relaxací.

Kde jinde najdete chutnou kávu, kvalitní víno a šachy na jednom místě? Jen v EA Hotelu Juliš****!

kde nás najdete

Kavárna Šachový Václavák
Václavské nám. 22
110 00 Praha 1

Tel: +420 605 229 822
E-mail: julis@eahotels.cz

Velká mapa


rezervace místa / stolu

Máte-li zájem o rezervaci místa či stolu, vyplňte prosím níže zobrazený rezervační formulář. O stavu rezervace Vás budeme informovat v nejbližším možném termínu.

required    required   
required    required    required

  required s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.