ČEZ CHESS TROPHY 2015 - návštěva filipínsko-amerického velmistra Wesleye Soa

ČEZ CHESS TROPHY 2015 - návštěva filipínsko-amerického velmistra Wesleye Soa Velmistr Wesley So, ihned po svém příletu do Prahy 11. června 2015, navštívil kavárnu Šachový Václavák.

V pražském EA Hotelu Juliš jsme přivítali filipínsko-amerického velmistra Wesley So, který patří do první světové desítky! V rámci šachového festivalu ČEZ CHESS TROPHY 2015 čelil nejlepšímu českému šachistovi Davidu Navarovi. Měli jsme jedinečnou možnost vidět, jak hrají královskou hru jedni z nejlepších šachistů světa. V zápase na 4 partie zvítězil Wesley So v poměru 3:1. Během festivalu probíhal další bohatý program, do kterého patřila např. přednáška nejlepšího šachového trenéra na světě Marka Dvoreckého, vernisáž výstavy českých šachových figur a také křest knihy „Můj šachový svět“ jejímž autorem je velmistr David Navara.

kde nás najdete

Kavárna Šachový Václavák
Václavské nám. 22
110 00 Praha 1

Tel: +420 605 229 822
E-mail: julis@eahotels.cz

Velká mapa


rezervace místa / stolu

Máte-li zájem o rezervaci místa či stolu, vyplňte prosím níže zobrazený rezervační formulář. O stavu rezervace Vás budeme informovat v nejbližším možném termínu.

required    required   
required    required    required

  required s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.