Fotoreportáž z turnaje GROP Closed 2015

Fotoreportáž z turnaje GROP Closed 2015 Tradiční letní akce pražského klubu GROP se letos velmi vydařila, i když se počasí urputně snažilo o opak. Turnaj se hrál 20. 6. 2015 v EA Hotelu Juliš, na venkovní terase s výhledem do Františkánské zahrady. Vítězem se stal mistr Vasil Tričkov.
Fotografovala Anežka Kružíková.

Šachový klub GROP sdružuje téměř 80 aktivních hráčů a patří tak k největším oddílům v Praze i celé České republice.

Jeho družstva hrají oficiální soutěže Šachového svazu od I. ligy ( A tým), po nejnižší pražskou III. třídu. Klub vznikl pod jménem ŠK PORG Praha v roce 1996 a jeho předsedou je po celou dobu existence zakladatel klubu Mgr. Václav Klaus. Od dubna 2014 působí klub pod názvem GROP.

kde nás najdete

Kavárna Šachový Václavák
Václavské nám. 22
110 00 Praha 1

Tel: +420 605 229 822
E-mail: julis@eahotels.cz

Velká mapa


rezervace místa / stolu

Máte-li zájem o rezervaci místa či stolu, vyplňte prosím níže zobrazený rezervační formulář. O stavu rezervace Vás budeme informovat v nejbližším možném termínu.

required    required   
required    required    required

  required s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.